Подорож до Польщі. Варшава

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Варшава – столиця Польщі, а також фінансовий, економічний, діловий і культурний центр країни. За прикладом більшості міст Європи, Варшава розташовується на річці Вісла, що ділить польську столицю на дві частини.

Дістатися до Варшави можна:

 • На літаку. В 10 кілометрах від міського центру знаходиться аеропорт імені Шопена, приймає міжнародні та внутрішні рейси.
 • На поїзді. Варшавський центральний вокзал приймає поїзди зі всієї Європи, в тому числі зі Львова.
 • На автобусі. У місті два автовокзали – західний, для міжнародних і внутрішніх рейсів з півдня, півночі й заходу, і східний, для автобусів з східного напрямку.

Міський транспорт

Переміщатися по Варшаві досить просто, у місті немає проблем з громадським транспортом. Є гілка метро, у всі напрямки ходять автобуси і трамваї, причому часто, швидко і точно за розкладом. На всіх зупинках встановлені інформативні дошки з розкладом маршрутів і вони виконуються з точністю до хвилини.
Краще користуватися трамваями, вони нові, сучасні і буквально мчать по місту. Важливий момент, вибравши трамвай, ви не потрапите в пробку, адже їх шляхи знаходяться окремо від автомобільних доріг і рідко з ними перетинаються.
Квитки на автобус і трамвай продаються в кіосках і у водіїв, їх необхідно "пробити". Квитки універсальні, у Варшаві немає поділу на транспорт, і різної категорії – одноразові, 20-хвилинні, 40-хвилинні, на добу, на три доби.

Визначні пам'ятки Варшави

Польська столиця – місто контрастів, в ній легко можна простежити, як змінювався її вигляд за багатовікову історію. Поряд зі старовинними пам'ятками архітектури зустрічаються споруди радянської епохи і нові, ультрасучасні будівлі.
Найзнаменитіші пам'ятки Варшави:

 • Палацова площа – найгарніша площа міста, вздовж неї тягнеться Королівський замок.
 • Королівський замок – найбільш величний символ польського народу і найбільш відвідуваний музей.
 • Старе місто або Старе Място – історичний центр. Район прекрасних будівель, красивих вуличок, затишних ресторанів, безліч музеїв та галерей. Тут проходять головні культурні заходи, фестивалі, виступають музичні групи. Старе місто розташовується навколо ринкової площі, тут завжди багато туристів.
 • Музей Марії Кюрі – музей, присвячений Марії Складовської-Кюрі, відомому фізику і хіміку.
 • Ринкова площа – найпопулярніше місце у Варшаві. Її з усіх сторін оточують прекрасні старовинні будинки з яскравими фасадами.
 • Вілянувський палац – заміська королівська резиденція, побудована в стилі бароко і оточена чудовим садом.
 • Історичний музей – вісім будівель у старому місті, найулюбленіше місце туристів.
 • Музей Шопена – музей, присвячений знаменитому композитору Фредеріку Шопену.

Шопінг

Варшава славиться магазинами, що продають одяг і взуття на будь-який смак і різної цінової категорії. У місті побудовано близько двадцяти великих торгових центрів, що включають не тільки магазини світових брендів одягу і взуття, але також і кафе, ресторани, кінотеатри.
Ближче всього до історичного центру міста знаходяться:

 • • Arcadia. Найбільший торговий центр у Польщі. Включає більше 200 магазинів, 30 кафе і ресторанів, кінотеатр і фітнес-клуб. Адреса – JanaPawla II 82.
 • • Galeria Mokotow. Популярний торговий центр, більше 250 магазинів, безліч ресторанів, кафе, фудкорт, кінотеатр, боулінг, дитячі майданчики і фітнес-центр. Адреса – Woloska 12.
 • • Zlote Tarasy. Один з найпопулярніших сучасних і найбільш відвідуваних торгових центрів, понад 200 магазинів відомих брендів, більше 30 закусочних і ресторанів, кінотеатр і фітнес-центр. Розташований поруч із центральним залізничним вокзалом. Адреса – Zlota 59.

Варшава – європейське місто зі своїм неповторним зачаруванням. В ньому приємно відпочивати, знайомитися з місцевою культурою і завжди хочеться приїхати знову.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.