Моі враження про Львів

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якщо ви запитаєте, чи можна закохатися в місто, побувавши там тільки один раз, я скажу вам так. І таке зі мною вже сталося майже рік назад, коли я опинилася в Празі і зрозуміла, що це місце немов створено для мене. Якщо ви запитаєте, чи можна закохатися в інше місто, коли твоє серце вже зайняте?

Я знову скажу вам так, тому що це сталося зі мною сьогодні. Історія про те, як речі, які ти не вважаєш привабливими, починають тобі подобатися через певний час.
Кілька днів тому ми з Оксаною (або Ксенею, як я стала називати її) повернулися з міста Лева, куди їздили відпочити перед майбутньою сесією. Нам пощастило отримати хороші умови проживання та оплачені екскурсії на кожен день, щоб подивитися всі визначні пам'ятки і дізнатися частинку історії міста. Першим подивом для мене був той факт, що постійна проблема мого "топографічного кретинізму" тут не працювала і я орієнтувалася по центру з неймовірною швидкістю. Другим здивуванням для нас стало величезна кількість іноземців, які чомусь дуже хотіли (саме зі мною) поговорити (як знали, що я прагну спілкуватися англійською).
Якщо ви вже чекаєте частини, де я почну описувати свої високі почуття до міста, то наберіться терпіння, це буде не скоро. Тому що з самого початку нам з Ксенею не сподобалося взагалі. Ось серйозно. Вийшли ми з вокзалу, подивилися навколо і подумали: "І що тут такого особливого?". Потім в перемотці було ...

  • поселення в квартиру з подобовою орендою в центрі Львова - гарненько
  • перша екскурсія по церквах - вже непогано
  • прогулянка по місту в пошуках де б поїсти - занадто великий вибір
  • бар "Правда" - ось тут з настроєм стало краще.

Далі слід пропустити що саме ми робили ввечері-вночі і т.д., так як непідготовлена психіка читачів не зрозуміє наших дивацтв. І навіть після цього я ще не полюбила Львів. Можна також перерахувати купу інших подій, які сталися, але вони не зможуть передати суті моєї прихильності. Ви запитаєте, ну і де ж тут кульмінація? А її як би і немає зовсім. Суть в тому, що я сама не можу зловити той чарівний момент, коли зрозуміла, що страшно сумую. Сумую за цим милим вуличками, прекрасною архітектурою, різноманітними магазинчиках, людях, врешті-решт, які є невід'ємною частиною Львова. Я сумую за цією атмосферою.
Коли я приїхала додому, мама мене запитала про те, який Львів. На що, як зараз пам'ятаю, я відповіла: "Та нічого особливого". В той момент я дійсно так вважала і навіть не підозрювала, що десь в глибині мене вже було маленьке зернятко, готове пустити свій паросток великих почуттів.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.