Оренда квартири у Львові

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Останнім часом приплив людей до Львова - як місцевих, так і жителів інших міст України, іноземців, - з різних причин збільшився, тому і бажаючих винаймати житло стало більше. Звичайно ж, це означає, що і сам процес ускладнився, і різноманітність послуг, що надаються збільшилася. Як же визначити, що потрібно конкретній людині.

Як знайти квартиру?

Перш за все, в залежності від того, чи бажає наймач заощадити гроші або витратити більше, але знайти кращий варіант, існує два способи пошуку житла:

  • через ріелтерські агентства. В даному випадку людина на додаток до всього оплачує роботу фахівця, який допоможе підібрати житло. З одного боку це дорожче, але з іншого це може убезпечити від ненадійних і несумлінних орендодавців, так як вони проходять через відбір ріелтерської контори і при оформленні угоди через неї договір в будь-якому випадку потрібний. Це захищає обидві сторони від втрат при невиконанні будь-ким з них взаємних зобов'язань;
  • самостійний пошук. Це буде дешевше, оскільки не оплачуються послуги посередника і тому що можна домовитися про ціну з самим власником, але все одно заздалегідь невідомо, з ким наймач може зіткнутися. Пошук здійснюється, як правило, через друзів і знайомих або через оголошення, спеціальні групи в соціальних мережах і на форумах. Убезпечити себе можна шляхом укладення договору.

Причому дуже важливо звернути увагу на деталі. По-перше, необхідно перевірити стан всіх комунікацій, санвузлів, замків і т. д. Уточнити, що не в порядку, щоб після закінчення договору не довелося платити за пошкодження, які наймач не завдавав. По-друге, якщо за договором він зобов'язується проводити ремонт за свій рахунок, то оренда стає значно дешевше, що важливо. По-третє, якщо договір не укладається, то існує ймовірність обману, при якому в квартиру можуть заселяти інших мешканців, поки людина відсутня, або і зовсім попросити на вихід, якщо знайдеться квартиронаймач, готовий платити більше.
Тому до питання про укладення договору слід ставитися дуже трепетно і відповідально. В іншому випадку можна опинитися на вулиці в одну мить. Краще доплатити за послуги нотаріуса, але скласти договір, який обмежить свавілля - як з боку власника, так і з боку наймача.

Тривалість надання послуг

Залежно від тривалості часу, протягом якого потрібно винаймати житло, послуги можна розділити на:

  • довгострокові (оренда від місяця і довше);
  • короткострокові (менше місяця, аж до декількох годин).

Все описане в попередньому розділі відноситься до довгострокової оренді. При короткостроковій всі ці небезпеки мінімізуються, тому що за короткий проміжок часу не так просто знайти і підселити нових мешканців, а вартість оренди в розрахунку на день / годину в порівнянні з вартістю довгострокової і так набагато вище. Тому немає ніякої вигоди обманювати. А раз так, то можна і без договору обійтися, і самому знайти орендодавця.
Зазвичай знімне житло на короткий термін потрібно тим, хто приїжджає на відпочинок або тим, хто не може жити без зручностей, а готель для них при цьому занадто дорогий, оскільки вартість проживання в номері в львівському готелі досить висока. Тому, якщо причина переїзду не робота і не навчання, то цілком можна заощадити, орендувавши підходящу квартиру.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.