Подорож в Африку

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Екзотичні тури в Африку не користуються особливою популярністю, туристичні агентства не часто організовують поїздки в цьому напрямку, обмежившись лише кількома країнами. А дарма, адже тут, далеко від звичної нам цивілізації збереглося стільки прекрасного і незвіданого.

Чого варта одна лише пустеля Сахара! А ліси Ефіопії? Або знаменита африканська савана? Можливість побачити те, що приховано від людських очей в глибинках вічнозеленого континенту, реальна і існує багато варіантів подорожі.
Північна Африка – місце проживання арабів, туарегів і багатьох інших північноафриканських жителів. Це місце славиться верблюдами, оливками, фініками, мечетями і стародавньою архітектурою. Тут туристів чекає натхненна атмосфера, де можна перейнятися культурою та історією зеленого континенту. Варто здійснити мандрівку і по Атласних горах – наймолодшою гірською системою в Африці.
Але справжня первозданна Африка починається там, де цивілізація півночі змінюється дикою природою центру. Серце Африки – місце не для роззяв. Допитливі любителі активного відпочинку можуть зіткнутися з небезпекою, однак при виконанні правил туристам тут нічого не загрожує. Центральна Африка – жаркий і вологий край, місце плоскогір'їв, саван і, звичайно ж, водоспадів. Тут рідко ступає нога людини, це справжнє царство природи. Саме в цьому місці протікає справжнє диво природи – річка Конго – дім для величезної кількості особин африканського тваринного світу. Недалеко розташоване озеро Чад, яке також представляє собою величезну природну цінність. Центральна Африка може пишатися і острівною державою Сан-Томе і Прінсіпі, розташованому в Гвінейській затоці. У всій своїй запаморочливій красі тут постають вулканічні острови і мальовничі містечка. Це місце знамените баобабами і полями какао. І звідси любителі сувенірів можуть привезти дерев'яні музичні інструменти і ритуальні маски, або керамічні статуетки.
Південна Африка – місце печер, наскельного живопису, різноманітних ландшафтів і алмазів. Особливо різноманітністю полонить Африка любителів активного туризму. Адже прогулянка на каное вздовж річки Окаванго тут може запросто продовжитися прогулянкою по Калахарі. Ну і звичайно ж Південно-Африканська республіка припаде до смаку будь-якому туристові, адже тут є все – від мальовничих садів до золотих узбереж, від тропічних лісів до морських просторів.
Словом, Африка може стати екзотичним задоволенням для кожного, адже вона велика і різноманітна, і кожен може знайти те, що йому по душі.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.