Туристичне страхування набирає обороти

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Коли ви готуєтеся до виїзду за кордон, крім основних моментів з візою та іншими документами, вам необхідно подбати про страховку. Так як при перетині кордону, а можливо ще в посольстві, у вас зажадають підтвердження про медичне страхуфвання. Так само вас можуть спантеличити питанням авто страхування, але це у випадку поїздки на машині.

Такі документи ви можете оформити відразу в туристичній компанії, якщо ви їдете в тур. Зазвичай це входить в їхні послуги. Але, загалом, ви можете і надати свою страховку, особливо якщо вона у вас вже відкрита і діє.
Якщо ж ви не впевнені в полісі, який вам запропонували, а власної страховки у вас немає, то ви можете звернутися в будь-яку компанію, яка займається даною діяльністю і має ліцензію. Але найчастіше, нам доводиться в авральному режимі збирати такі документи, так як десь щось недозрозуміли. А все це займає час.
Виходом в такій ситуації може бути оформлення страховки онлайн. Ви самостійно, витративши півгодини, ну максимум годину часу, можете вибрати вподобану вам страхову компанію, почитати відгуки про неї, прочитати її умови та вартість даних послуг. Не виходячи з дому чи офісу оформити заявку. Тут же оплатити її через онлайн банк і вже через пару хвилин отримати документ про страхування. Цей документ ви можете відразу роздрукувати і прикласти до документів на візу.
Оригінал документа вам можуть доставити через кілька днів. У разі необхідності ви можете забрати його самі. До того ж, у багатьох компаніях роздрукований вами сертифікат вже має спеціальний штрих код, який дозволяє цей документ вважати оригіналом.
Оформляється такий документ з урахуванням кількості днів, які ви плануєте перебувати за кордоном. Важливим так само є те, який поліс ви вибираєте. Якщо це не дорогий поліс, то він звичайно базові витрати як купівля ліків або консультація у лікаря покриє, але виклик швидкої допомоги або послуги стоматолога доведеться оплачувати додатково.
Так само необхідно пам'ятати, що будь страховий випадок ви зобов'язані залишити копію страховки, а по приїзду додому в обов'язковому порядку поінформувати про подію вашу страхову компанію.
Скористайтеся послугами страхового онлайн сервісу УкрФін, на якому ви знайдете необхідні вам послуги від декількох великих компаній, де ви зможете вибір на користь тієї чи іншої фірми.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.