Відпочинок на морі, як обрати тур

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Планову відпустку завжди хочеться провести весело і пізнавально. А щоб очікувані емоції були отримані, необхідно заздалегідь потурбуватися про вибір країни і місця в ній перебування. Актуальними напрямками в літній період вважаються Болгарія, Прибалтика, Одеса.

Відпочинок біля моря і доступність в матеріальному плані з роками все більше приваблюють туристів. Гарячі тури в Болгарію і Одесу, організовувані туристичними агентствами, взагалі коштують недорого, так що помилуватися місцевими визначними пам'ятками і добре відпочити можна за цілком доступною ціною.
З метою полегшення процесу організації поїздки, тури можна замовити через агентства, які можуть запропонувати мандрівникові різні варіанти проведення часу. По приходу клієнту буде запропоновано декілька альтернатив, виходячи з потреб кожної окремої людини. Якщо клієнт обмежений у коштах, то починати розмову краще з озвучування доступного розміру суми грошей, виходячи з якої, менеджер вибере відповідні за даним критерієм путівки.
Багатьом сім'ям потрібно підібрати відпочинок з дітьми в таких готелях, де б були передбачені відповідні майданчики і пляжі. Як варіант, якщо немає бажання платити за послуги відповідних агентств, можна самостійно за допомогою інтернету забронювати місця на конкретний період і приїхати до місця призначення не організованим туром, а самостійно. Зрозуміло, що тури на море з дітьми підібрати не складно, просто необхідно приділити трохи більше уваги цьому питанню. Багато що залежить від доступних коштів, адже якщо в цьому плані немає обмежень, то можна знайти чудове місце для відпочинку всією сім'єю, з видом на безліч місцевих визначних пам'яток, або оселитися в готелі з затишним рестораном біля моря. Благо Одеса стоїть на самому березі моря.
Плануючи відпустку заздалегідь і знаючи, яка країна стане об'єктом розгляду, можна самим підшукати доступні готелі, а також почитати про них відгуки в інтернеті, подивитися фото або відео. Облаштування номерів готелів, в першу чергу, залежить від ціни путівки, адже чим більша сума заплачена, тим вимагати і очікувати можна кращого сервісу.
Враховувати при виборі путівки потрібно також транспортне питання. Замовляючи квитки в Болгарію, Одесу чи Ригу, ви можете розраховувати на короткий переліт, він займе зовсім мало часу, ви навіть не встигнете втомитися.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.