Кирилівка - нове слово в туризмі

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Як ви уявляєте собі хороший морський курорт? Ви ж вже бували в найвідоміших місцях, розташованих по обидві сторони від Екватора, вам вдалося побачити і турецький сервіс, і єгипетські пам'ятки, і природу Криму, і навіть екзотику Таїланду. Уявили?

Погодьтеся, що жодне з перерахованих місць не відповідає ідеальному варіанту. Але ми відкриємо вам таємницю: такий курорт існує, але знаходиться він не за три дев'ять земель а зовсім поруч, на берегах Азовського моря. Це - Кирилівка, краще місце в Україні.
В сучасний морський курорт Кирилівка перетворилася зовсім недавно - в цьому і полягає її головна перевага. Справа в тому, що більшість інших прекрасних місць на берегах теплих морів вже давно почали розвивати туристичну індустрію. Йшли роки, змінювалися стандарти. Те, що вважалося ідеалом комфорту у вісімдесятих, у наш час вже не тягне навіть на три зірки. Звичайно, час від часу проходили реконструкції та модернізації, але погодьтеся, легше побудувати нове, ніж переробляти старе.
Саме цим шляхом і пішла Кирилівка. Років двадцять тому тут був всього лише один великий санаторій. Люди зупинялися або в ньому, або на квартирі у когось з місцевих жителів. За сезон приїжджало від сили тисячі півтори-дві туристів, пляж, довжина якого складає більше двадцяти кілометрів, нагадував пустелю.
Все змінилося в новому тисячолітті. У цей час стало зрозуміло, що в Криму просто не залишилося хороших земель під забудову, вся берегова лінія вже перебувала в чиїйсь власності. Тому інвестори звернули свій погляд на береги моря Азовського й знайшли там просто райський куточок, якому на роду написано стати популярним курортом. Добре,  що всі необхідні при цьому географічні й природні умови тут присутні.
Коли почалося будівництво готелів, інвестори зрозуміли - потрібно все робити за найсуворішим та найсучаснішим стандартом. Адже доведеться конкурувати не тільки з привітною Туреччиною і екзотичним Єгиптом, але і з відносно дешевим Кримом. Щоб перемогти в цій боротьбі, і не тільки за рахунок низьких цін, потрібно створити просто ідеальний курорт, в якому б втілилися всі мрії нашого відпочиваючого. I схоже, у них вийшло в селищі Кирилівка, наприклад, база відпочинку «Олена» - просто чудове місце.
Ми вибрали як приклад саме цей готель тому, що він втілив у собі все те, на що ви можете розраховувати, бронюючи собі номер і будь-якому іншому пансіонаті селища Кирилівка. Привітний і кваліфікований персонал, найприємніші інтер'єри, просторі кімнати, чудова кухня у власному ресторанчику. Що ще може знадобитися для повноцінного літнього відпочинку?
Інші готелі вас теж не розчарують. Є з чого вибрати. Рекомендуємо тільки замовляти місце заздалегідь, так як в розпал сезону в Кирилівку приїжджають десятки тисяч туристів. Звичайно, на вулиці ви не залишитеся, завжди знайдеться вільний номер, але вам доведеться вибирати з невеликого числа готелів.
Зараз в Кирилівці відпочиває близько тридцяти тисяч людей одночасно. Ви й самі можете порахувати скільки туристів приймає цей курорт, враховуючи, що більшість приїжджає на три тижні. Вартість відпочинку в цьому, без сумніву, сучасному курортному центрі не дуже висока, тому можна дозволити собі двадцять, а то й тридцять днів, замість звичайних десяти-чотирнадцяти в Туреччині або Криму.

Долучайтеся до нас в соцмережах, діліться інформацією з друзями та отримуйте найкращі пропозиції

    

Контакти

м. Львів, вул. Курбаса, 9\1
тел\факс: (032) 297-55-44
тел: (032) 297-50-44, 245-22-77
(067) 939-86-77 – Ратушна Анна
(067) 995-71-28 – Бойко Володимир
e-mail: kalyna.tur@gmail.com

Години роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-15:00
Нд: вихідний

Графік роботи може змінюватися. Уточнюйте інформацію телефоном.